PONS to jedno z tych wydawnictw, które na każdym kroku udowadnia, że języków obcych można nauczyć się samodzielnie w domu, bez potrzeby zapisywania się na kursy językowe. Osoby, które nie mają wiele cennego czasu na naukę języków obcych, powinny jak najszybciej zapoznać się z podręcznikami, które oferuje PONS.

Co oferuje PONS?

Wydawnictwo PONS cieszy się olbrzymim zainteresowaniem przede wszystkim dzięki fantastycznej serii publikacji książkowych do nauki języków obcych. Nauka z książkami PONS jest zdecydowanie bardziej efektywna niż na przykład lekcje w popularnych szkołach językowych. Na szczególną uwagę zasługują takie podręczniki jak np.: „Angielska gramatyka obrazkowa” albo „Wielki słownik obrazkowy”, dzięki którym w przejrzysty sposób można opanować gramatykę. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także liczne rozmówki, dzięki którym nie trzeba będzie obawiać się zagranicznych wyjazdów. W pierwszej kolejności warto sięgnąć po tytuł „Rozmówki ilustrowane audio”, który bije rekordy sprzedaży i błyskawicznie znika z półek sklepowych.

Nauka języków obcych dla każdego?

Wydawnictwo PONS ma w swojej ofercie sprzedażowej wiele ciekawych podręczników i to nie tylko do najpopularniejszych języków obcych. W ofercie firmy PONS można znaleźć książki, które pozwolą zgłębić ponad 20 różnych języków. 

Najpopularniejsze serie?

Najpopularniejszymi seriami wydawnictwa PONS są między innymi „Słowniki szkolne”, „Mów jak rodowity” i „Last Minute audio”. Nie można zapominać także o wspaniałej serii „W sam raz dla Ciebie”, czyli multimedialnym kursie językowym.